Napište nám, co potřebujete ...

V dnešní době prakticky není omezení pro řešení Vašich potřeb. Napište nám co potřebujete a obratem se s Vámi spojíme.
Programování aplikací

Zajistíme celý vývoj aplikace od koncepce uživatelského rozhraní, grafickou podobu, programování, testování až po provozování technické podpory uživatelům.
Vdechujeme vašim skvělým nápadům život. Nebo vám poradíme, jak je vylepšit.

Stavba e-shopů a plnění obsahu

Význam e-shopů i v ČR rapidně stoupl a obrat prodeje zboží i služeb se zvyšuje o desítky procent. Vytvoříme Vám e-shop na míru s integrací všech nutných modulů a to vše v přehledné administraci. Na požádání také Váš e-shop naplníme a budeme spravovat.

Grafika všeho druhu

Grafika je jeden z nejsilnějších pilířů naší tvůrčí práce. Řešíme pro naše klienty grafiku všech typů od vytvoření kompletní firemní identity a loga, přes billboardy, tiskoviny, www stránky, e-shopy až po reklamní předměty a katalogy zboží nebo služeb.

Online marketing

Není problém postavit www stránky. Problém je na tyto stránky přivést návštěvníky. Dnes je naprostou nezbytností intenzivně pracovat na marketingu prostřednictvím všech dostupných forem propagace. Online marketing se skládá z několika činností.

Sociální sítě

Další významnou součástí propagace je komunikace prostřednictvím sociálních sítí, jako jsou Facebook, Youtube, Twitter, Instagram a další. Zřizujeme našim klientům účty na těchto sítích a řídíme komunikace tak, aby oslovení návštěvníků vyhovovalo dokonalému zacílení.

CMS, Administrace

Jsme vývojáři vlastního CMS - administračního modulu - Red Dromond, který Vám umožní pracovat s www stránkami, aktualizovat obsah nebo přidávat další stránky. Ovládáme integraci a správu dalších CMS modulů, které nastavíme dle Vašich potřeb.

Úprava Foto/Video editing

Nabízíme editaci videí a úpravy digitálních fotografií. Stříháme a obrazově upravujeme videa pro reklamní shoty nebo prezentační videofilmy a reklamy. Digitální fotografie je nutné upravit ve chvíli, kdy není dostatek osvětlení, málo kontrastu a podobně.

Správa sítě / Windows server

Dokážeme profesionálně zajistit efektivní a bezproblémový chod vašich IT systémů po hardwarové i softwarové stránce. Nastavíme firemní síť s důrazem na hierarchii přístupu k datům. Jsme držitelem Certifikace Windows Server II. třídy.

Tvorba www stránek

Jednoduchý či vysoce funkční web Vám významným způsobem pomůže s rozvojem. www stránky jsou lacinější než inzerce v novinách a mají trvalý efekt. Vše zařídíme, od řešení struktury až po obsah. Nabízíme webové stránky pro firmy, osoby, produkty i služby.

Webhosting a správa domén

Neorientujete se? Vše zařídíme za Vás. Vybereme spolehlivého registrátora pro Vaši www adresu a stejně tak vybereme pro Vás nejvýhodnější hosting, kde budou Vaše data www stránek umístěna. Také pro Vás budeme sledovat expirace Vašich služeb.

Firemní identita

Firemní identita je naprosto nezbytná pro zviditelnění firmy ve společnosti na všech úrovních. Je kladen důraz na to, aby veškeré vizuální materiály a předměty byly svým provedením shodně identifikovány dle loga, barev a firemních identifikačních prvků.

SEO Optimalizace

SEO (Search engine optimization) nebo-li česky 'optimalizace pro vyhledavače' zahrnuje specializované činnosti, které mají za úkol dostat Váš web na přední místa fulltextových vyhledávačů (Seznam, Google, aj.) na klíčová slova, která jsou pro vás důležitá.

Fóra, Blogy, Chaty

Jsme odborníky se zakládáním komunikačních fór, blogů, chatů, help desků a dalších komunikačních modulů. Tyto je vhodé mít jako součást www stránek a slouží pro okamžitou interakci mezi zástupci společnosti a klienty. Jednoduchá správa je samozřejmostí.

Fotografické práce

Do našich služeb patří i fotografické práce. Jsme odborníci pro fotografickou dokumentaci Vašich prezentací, důležitých událostí, svateb a společenských akcí. Také nabízíme profesionální fotografování Vašich předmětů pro účely katalogů nebo tiskovin.

Odvirování PC / Windows OS - 24/7

Stalo se Vám, že něco urgent potřebujete na PC, ale vir Vám nedovolí dostat se na data? Nabízíme mobilní odvirování počítače NONSTOP po celém uzemí ČR. Není problém během několika hodin, u Vás, zajistit přístup k Vašim datům. Výhradně OS Windows.

Analýzy a optimalizace

Provedeme celkovou analýzu nastavení Vašich www stránek jak je vnímají a čtou vyhledavače. Je důležité sledovat keywords a obsah důležitých slov v textech. Následně vyhotovíme plán řešení pro vylepšení pozic ve vyhledavačích Seznam.cz, Google a dalších.